Į rudeniškai pavadintą poezijos ir muzikos šventę „ ... mes basi parugėm... “, Pakruojo literatų klubo „Židinys“ kvietimu, rugsėjo 30 d. į Pakruojo dvaro sodybos Vandens malūno/ Pašto salę rinkosi mylintys poeziją ir dainą, kuriantys literatai iš Biržų, Jonavos, Joniškio, Šiaulių, šventės šeimininkai ir mūsų ketvertas: Genovaitė Koriznienė, Giedrė Murnikovienė, Juzefa Pranauskienė ir aš, šių eilučių autorė.

Šventės šeimininkės pasitiko mus pasipuošusios tautiškais aprėdais, nes ir kvietime buvo nurodytas aprangos kodas: tautinis, kaimiškas. Nors mūsų apsirengimas nelabai atitiko nurodytą kodą, bet buvom sutiktos šiltai ir maloniai.

Kanklininkė Elena Ralienė ir muzikė - koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė gražiai pradėjo šventę, bei užpildė pauzes tarp poezijos skaitymų jaudinančiomis melodijomis, eilėmis ir dainomis. Pašto salėje buvo kiek vėsoka, tačiau šildė graži bendrystė, muzika, eilės. O vėliau ir karšta arbata, kava bei betarpiškas bendravimas.

Miela dalyvauti tokiose šventėse, kur esame laukiami, kur galime sutikti gerai pažįstamus, artimais ir savais jau tapusius poezijos kūrėjus.

Ir didelis ačiū šios šventės organizatoriams, rengėjams ir literatų klubo „Židinys“ pirmininkei Editai Kurauskienei.

Komentuoti