Į jau tradicine tapusią šventę, kuri kasmet, rugpjūčio mėnesį sukviečia poezijos ir muzikos mylėtojus į Degučius (Obelių sen,), į poeto P. Širvio tėviškę, kur dabar ošia tik beržai, o atvykstančių laukia „Draugo“ suolelis, kvietimą gavome ir mes.

Šventė „Pauliaus Širvio kūrybos sūpuoklės“ prasidėjo literatūrine programa „Laisvas vėjas“. Tai poeto P. Širvio eilių ir dainų ciklas. Eiles skaitė Erikas Druskinas, dainavo Žiežmarių kultūros centro vyrų vokalinis ansamblis „Žiežmara“ (vadovas Juozas Krinickas).

„Nepamiškit draugai... nenorėčiau numirti be jūsų visų...“ Šį koncertą dovanojo grojantis gitara, dainuojantis ir kuriantis eiles Lietuvos karininkas Valerijus Šerelis

 Tauragiškio dainų autoriaus ir atlikėjo Giedriaus Vaškio gitaros skambesiui, improvizacijai ir jo balsui puikiai pakluso „Eilės – gardumynas prie švelnios melodijos“.

„Širdies muzikos klubas girdintiems...“ Šią muzikinę programą atliko Antro posmelio klubas iš Klaipėdos.

Po gražios poetinės ir muzikinės dalies, kurios, rodos, dar klausytum ir klausytum, savo eiles skaitė Rokiškio poetės. Skaitėme ir mes, dalyvavusios šioje gražioje šventėje: Milda Narmontienė, Genovaitė Koriznienė, Eleonora Milda Vaižmužienė ir aš, šių eilučių autorė. Nuoširdus ačiū Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos direktorės pavaduotojai Daivai Vilkickienei, pakvietusiai ir mus į šią, ko gero pačią gražiausią metų muzikinę-poetinę šventę.

Komentuoti