Balandžio 1 dieną į Skapiškio kultūros namus rinkosi literatai – humoristai į antrąjį respublikinį konkursą „Humoro medis –2017“. Atvažiavo literatai iš visų Lietuvos regionų: Marijampolės, Kauno, Utenos, Klaipėdos, Plungės, Pasvalio, Anykščių, Panevėžio, Biržų ir Jonavos. Renginio metu skambėjo linksmos eilės. Pasvaliečių grupė ne tik skaitė eiles, bet linksmino ir dainomis. Savo eilėmis juokavo ir mūsų klubo literatės Regina Baltrūnienė bei Genutė Koriznienė.

Konkurso nugalėtojams skirtos dvi pirmosios, dvi antrosios ir dvi trečiosios vietos. Pirmą vietą pelnė Benediktas Medvedevas iš Biržų ir Mykolas Kručas iš Jonavos, antrą vietą – Povilas Katkevičius iš Pasvalio ir Jonas Mališauskas iš Panevėžio, trečią vieta atiteko Laimutei Pacevičienei iš Molėtų rajono, Alantos, ir Zitai Dargienei iš Plungės.

Už šmaikštų eilėraštį Humoro medelis įteiktas ir ,,Lėvens balsų“ poetei Genovaitei Koriznienei.Visi renginio dalyviai gavo gerą dozę puikių emocijų ir progą susipažinti, pabendrauti su iki tol nematytais, nesutiktais eilių kūrėjais. Geras humoras buria žmones ir tokios akimirkos ilgai išlieka atmintyje.

Komentuoti