Baigiantis metams, betirpstant jau tik dviem Advento žvakelėms, gruodžio 17 d. rytą  literatų klubo „Lėvens balsai“ nariai skubėjome į Kupiškio kraštotyros muziejų išlydėti jau nueinančius metus, pabendrauti, pasidalinti mintimis ir planais, paskaityti eilių, pasivaišinti atsineštais skanėstais.

Nors iš gana gausaus būrelio mūsų tebuvo tik dvylika, kaip juokavome, jog būtent tiek, kiek ir apaštalų, tačiau jaukaus šurmulio užteko. Dalinomės naujais posmais bei jau girdėtais, tačiau vėl suskambusiais ir išgirstais naujai. Netrūko ir šiltų žodžių bei gražių palinkėjimų, kad  ir ateinančiais metais išsaugotume prisijaukintą poezijos paukštę.

Džiugino muziejaus šeimininkų šiltas priėmimas – baltutėlio šilko staltiesėmis aptiesti stalai, paruošti puodeliai kavai ir jauki aplinka, kurią dar papuošė ir naujos mūsų klubo narės, anksčiau gyvenusios Svedasuose, menininkės ir poetės Onos Jackienės nuostabių atviručių, popierinių ir nertų snaigių paroda. Nudžiugino ir Laima Lapienienė, mums padovanojusi po mielą, jos rankų darbo angeliuką.  

Belieka tikėtis, kad ir ateinantys metai visiems bus kūrybingi, o ir bus ne vienerios naujų knygų sutiktuvės.

Komentuoti