Nesuguldyti į eiles,
Pabyra žodžiai tarsi lapai...
    Laima Lapienienė

Sakoma, jog derlių nuima rudenį: kas sodo ar laukų, o kas ir kūrybos derlių... Rugsėjo 16-os pavakarę, į Skapiškio bendruomenės namų salę skubėjo poetinio žodžio mylėtojai. Į skapiškietės Laimos Lapienienės knygos „Sielos ledai“ sutiktuves rinkosi garbūs svečiai: Seimo narys Vytautas Saulis, Skapiškio seniūnas Valdas Juškevičius, literatai, miestelio gyventojai.

Knygos autorė yra Kupiškio literatų klubo „Lėvens balsai“ bei Labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ narė. Šventėje dalyvavo šio fondo įkūrėja ir pirmininkė, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narė Aldona Širvinskienė, Rokiškio krašto poetė Danutė Mažeikienė. Knygos „Sielos ledai“ sutiktuvėse dalyvavome ir mes, literatų klubo „Lėvens balsai“ atstovės: klubo kuratorė Lina Matiukaitė, Genovaitė Koriznienė, Juzefa Pranauskienė ir šių eilučių autorė.

Gitaros akordais ir gražia daina šventę pradėjo bardas Saulius Balys. Ir kitos jo atliekamos dainos jaukiai užpildė pauzes tarp eilėraščių, kuriuos skaitė jų autorė Laimutė, Kupiškio viešosios bibliotekos Skapiškio padalinio vyresnioji bibliotekininkė ir šio renginio vedėja Roma Bugailiškienė bei pulkelis vietos gyventojų. Už jausmingas eiles Laimai atsidėkota dovanėlėmis, gėlėmis ir šypsenomis, o autorė svečiams dovanojo dažais kvepiančias knygas, prasitarusi, kad turimų naujų eilių užteks ir dar vienai knygai.

Komentarai   

#1 Onyte 2016-09-29 22:35
Prie ežero ir tiek. Dvare būtų buvę dar šauniau, jei jį būtų nors truputį parodę.
Sveikinu Reginutę laimėjus Haiku konkursą
Cituoti

Komentuoti