Baigiantis metams ir artėjant didžiosioms šventėms, gruodžio 19-osios rytą, rinkomės viešojoje bibliotekoje. Prie adventinių vaišių stalo pasidalinome mintimis apie literatūrinius renginius,        šventes ir konkursus, kuriuose šiais metais vieniems ar kitiems teko atstovauti literatų klubą. O tokių renginių buvo nemažai. Džiugu, kad  mūsų literatų skaitoma kūryba priverčia suklusti, sudominti renginių dalyvius ir klausytojus.

Kalbėjomės ir apie pirmąjį mūsų kūrybos almanachą „Prošvaistės“. Pasidžiaugta, jog šis leidinys tvarkingas, neperkrautas nei kūriniais, nei iliustracijomis, kad visiems autoriams puslapių skirta vienodai ir kad buvo gražios almanacho sutiktuvės.

Jaukaus Kalėdų laukimo bei gražių ateinančių švenčių linkėjo kunigas Justas Jasėnas, visiems dovanojęs po kalėdaitį ir atviruką su Kupiškio bažnyčios atvaizdu, kurio kitoje pusėje Justo kūrinėlis „Dingusios gyvasties sugrįžimai“, priverčiantis įsiklausyti, pajusti... Mielomis dovanėlėmis, pačios nunertais Kalėdų seneliais, visus pradžiugino ir Genovaitė Koriznienė.
Bendravome, vaišinomės, skaitėme eiles.


                                                                  

Komentarai   

#1 Onutė 2015-12-27 21:33
Visada su malonumu perskaitau Jūsų naujienas ir laukiu tos dienos kai mūsų "Polėkis" atvers savo puslapius. Labai džiugu Jus visas matyti. V.Bronytę apkabinti ne vieną, o du kartus. Gražių švenčių, ramių Metų
Cituoti

Komentuoti