Penktadienį, rugsėjo 18 -osios vakarą, į Juodpėnų bendruomenės salę pakvietėm nedidelį būrelį poezijos mylėtojų: juodpėniečių ir draugų iš gretimų kaimų. Po dienos darbų ir skubėjimo susėdome visi prie rudeniškom puokštelėm papuošto stalo paskaityti eilėraščių ir pakalbėti apie kūrybą.

Vakarą pradėjo mūsų bibliotekininkė Rita Liogienė, šio renginio sumanytoja. Ji pristatė susitikimo temą – Pauliaus Širvio 95-ąsias metines, trumpai papasakojo poeto biografiją, paklausėme jo paties skaitomų eilių įrašo.

Susitikimo tęsinys buvo mano, Giedrės Murnikovienės, kukli kūryba. Skaičiau savo eiles, truputį papasakojau kaip ir kodėl pradėjau eiliuoti. Į programą įtraukėm ir vakaro svečius. Savo mėgstamų autorių eiles skaitė Aušra, Vaiva ir Rita. Labiausiai nustebino Jonas, kuris, ilgai prašomas, išdrįso paskaityti dar jaunystėje sukurtas savo eiles.

Pabaigai paklausėm dainos „Aš toks vienas“ pagal P. Širvio tekstą. Į namus parsinešėm šiltus jausmus, gerą nuotaiką. Esu be galo dėkinga Ritai už idėją surengti tokį pasisėdėjimą ir bendradarbiavimą.

Komentuoti