Lapkričio 16 d. į Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centrą Velžyje rinkosi Lietuvos Kaimo Rašytojų Sąjungos Panevėžio krašto skyrių  poetai, rašytojai. Pasvalio poetai atvyko lydimi Zilpamūšio folkloro ansamblio, Joniškiečius atlydėjo ansamblis „Klėčia“, Panevėžio skyriaus poetams talkino „Šaltinėlio“ ir Velžio „Gegužraibės“ ansambliai, dalyvavo ir svečiai iš Kėdainių. Kupiškį šioje šventėje atstovavo Regina Baltrūnienė ir šių eilučių autorė.

Muzikos ir Poezijos šventė „Nešuosi rudenį“ prasidėjo Panevėžio skyriaus narių poezijos spektakliu „Neišsiųsti laiškai“ pagal poetės B. Lengvinienės tekstus iš knygos „Vienystė- nemigo dirsėse“.
Nuoširdžiai buvo paminėtas Lietuvos Kaimo Rašytojų Sąjungos įkūrėjo ir ilgamečio vadovo Felicijono Konstantino Federavičiaus  jubiliejus. Skambėjo dainos jubiliato eilėmis „...Ateik iš ūkanoto ryto/ Kol dar viltis ne purvina/ Ateiki su daina...“ Paminėtas ir Panevėžio skyriaus vadovės, poetės, dainų kūrėjos ir atlikėjos Virginijos švenčiamas jubiliejus.

Visus vienijo rudenį atgimstantys jausmai, kurie buvo išsakyti poetų ir dainininkų  lūpomis. Juk išdalinus save, gerumas, meilė, sugrįžta šimteriopai. Kolektyvai keitė vieni kitus. Nuoširdžiai buvom priimtos, išklausytos, apdovanotos Padėkos raštais. Su savimi širdyse parsinešėm rudenį, įprasmintą meilės žodžiuose ir naujai sutiktų draugų šypsenose.

Komentuoti