Pirmąjį pavasario šeštadienį „Lėvens balsų“ literatai rinkosi į Kupiškio viešąją biblioteką aptarti darbų ir savo kūrybos paskaityti. 

Klubo pirmininkė Regina Baltrūnienė pasidžiaugė, kad pagaliau parengti ir patvirtinti nauji „Lėvens balsų“ nuostatai, jie įregistruoti Juridinių asmenų registre. Klubas jau turės sąskaitą banke, bus galima rašyti projektus, pervesti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.

Labai džiugu, kad jau įkurta internetinė svetainė www.kupiskenukuryba.lt . Čia patalpinta nemažai klubo literatų kūrybos ir kitos informacijos. Svetainė dar bus tobulinama, keisis dizainas, bus galima prisijungti ir rašyti komentarus.


Klubo atstovai vasario mėnesį buvo pakviesti ir dalyvavo dviejuose renginiuose: Miliūnų bendruomenės namuose vykusioje literato Liudo Šeštoko atminimui skirtoje popietėje „Meilė paslaptis saugo“ ir tradiciniuose nakties skaitymuose „Kas švyti vasario nakties danguje?“ Anykščiuose.

Šie metai klubui jubiliejiniai – „Lėvens balsai“ kaip nevyriausybinė organizacija (dabar asociacija) įregistruota prieš penkiolika metų – 1998 m. vasario 19 d. Susirinkimo metu buvo nuspręsta literatūrinius skaitymus „Morgas kroštas - morgas roštas“, skirtus Tarmių metams ir klubo „Lėvens balsai“ 15-mečiui, organizuoti balandžio 6 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje. Aptarti įvairūs šio renginio organizaciniai klausimai, bus kviečiami literatai iš Anykščių, Rokiškio, Biržų, Pakruojo ir kitų rajonų.

R. Baltrūnienė sakė, kad balandžio 27 dieną Šimonyse vyks poezijos skaitymų „Baltojo balandžio sugrįžimas“ Karolio Širvinsko konkursas, kuriam irgi jau reikia ruoštis. Šį konkursą organizuoja Karolio mama Aldona Širvinskienė ir renginys kiekvienais metais vyksta vis kitoje vietoje. 2012 m. Ukmergėje organizuoto skaitymų laureate tapo mūsų klubo narė, šimonietė Vida Kaulakienė.

Literatai neskubėjo į namus – dar paskaitė savo kūrybos, pabendravo.

Susitikimo nuotraukos:

Komentuoti